Solidne wykonanie

Solidne wykonanie

jakość jest priorytetem

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

pewna jakość

Dobry materiał

Dobry materiał

idealne wykonanie

Słów kilka o nas

Zakład Wyrobów Metalowych CARBONEX jest polskim producentem i dostawcą górniczych narzędzi urabiających od 1994 roku. Nasz asortyment skierowany jest głównie do kopalń węgla kamiennego, brunatnego oraz rudy miedzi. Szeroki zakres oferowanych wyrobów obejmuje między innymi: noże kombajnowe, uchwyty nożowe, tuleje nożowe, żerdzie wiertnicze, koronki wiertnicze, raczki do wierceń obrotowych, łączniki jak również wszelkiego rodzaju osprzęt pomocniczy.

Idąc z postępem technologii firma Zakład Wyrobów Metalowych CARBONEX swoją produkcję opiera na nowoczesnym parku maszynowym, najwyższej jakości surowcach oraz potencjale intelektualnym załogi. Wieloletnia obecność na rynku przyniosła nam ogromne doświadczenia. Dzięki nim nasza oferta jest szeroka, a jakość wykonanej usługi gwarantuje satysfakcję Klienta.

Zakład Wyrobów Metalowych CARBONEX współpracuje także z uczelniami wyższymi. Wspólnie prowadzone są przedsięwzięcia badawcze, rozwojowe i wdrożeniowe. W ramach współpracy z uczelniami realizujemy liczne projekty badawcze oraz dydaktyczne, które pomagają budować nam przewagę konkurencyjną na rynku.

Zakład Wyrobów Metalowych CARBONEX uzyskał tak stabilną pozycję, opierając się na ambitnych założeniach i wytrwałych działaniach. Owocem tego jest nasza obecność na rynkach zagranicznych, gdzie blisko współpracujemy z największymi światowymi markami technik górniczych. Dzięki temu czerpiemy wiedzę od najlepszych i wciąż się rozwijamy!

Katalog produktów

Masz pytania?

+48 32 478 10 00
Zapoznaj się z pełną treścią naszej polityki dotyczącej ochrony danych osobowych: RODO