Solidne wykonanie

jakość jest priorytetem

Wieloletnie doświadczenie

pewna jakość

Dobry materiał

idealne wykonanie

Kontroler jakości

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kontrolera jakości,
  • znajomość rysunku technicznego w stopniu bardzo dobrym,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • podstawowa wiedza z zakresu obróbki skrawaniem,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań,
  • sumienność, staranność, terminowość.

 Zakres obowiązków:

  • kontrola procedur jakościowych,
  • udział w tworzeniu procedur jakościowych,
  • szkolenie pracowników w zakresie jakości,
  • kontrola jakości wyrobu gotowego,
  • tworzenie dokumentacji kontroli jakości wg systemu zarządzania ISO 9001.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na umowę o pracę,
  • możliwość awansu,
  • zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) z dopiskiem REK/052 na adres e-mail: sekretariat@zwmcarbonex.pl lub dostarczenie do siedziby firmy .

Katalog produktów

Masz pytania?

+48 32 478 10 00
Zapoznaj się z pełną treścią naszej polityki dotyczącej ochrony danych osobowych: RODO